خانه درخواست آزمون پشتیبانی اخبار تماس با ما درباره ما

جوایز آزمون جامِست

شركت كنندگان عزيز دوتست، بايد به اطلاعتون برسونيم كه تعداد شركت كنندگان هر آزمون جامست، در نوع جوايز تاثير مهمی داره. يعنی هر چی تعداد بيشتر باشه و نفرات بيشتری در آزمون های آن لاين جامِست شركت كنن، جوايز نفيس‌تر ميشه. هر چی كه بيشتر دوتست رو بشناسن بيشتر شركت می‌كنن و در نتيجه جوايز جامِست بهتر هم ميشه.

تا سقف ٢٠٠٠ نفر، به نفر اول  آزمون جامست ،٢ ميليون ريال، نفر دوم ١ ميليون ريال و نفر سوم ٥٠٠ هزار ريال تعلق خواهد گرفت و اگر تعداد از ٢٠٠٠ نفر رد شد باز همون سكه های  طلا به ترتيب به نفرات اول تا سوم تعلق می‌گيره.

منتظر حضور تک تک  شما در آزمون جامست هستيم.

دیدگاه ها

محمد مهدی محمودی 30 آذر 1395

با سلام 

متاسفانه آزمون های شما ضعف های زیادی داره که استقبال بالایی رو نداره

مهم ترین علت برنامه نامناسب هست حتی وقت کافی رو نزاشتید که برنامه ریاضی و تجربی رو جدا کنید و محدوده صفحات رو بگید در واقع تقلید از برنامه کانون اما غیراصولی ! اگه خود برنامه کانون بود بهتر بود 

زمان برگزاری نامناسب ! ارائه نکردن سوالات و پاسخنامه به صورت کلی برای پرینت و تحلیل ! تعداد سوالات غیراستاندارد و کم ! تبلیغات ضعیف 

امیدوارم این دیدگاه تایید و پاسخ مناسب بهش داده بشه ( هر چند بعید میدونم )

دوتست 1 دی 1395

با سلام و احترام

دوست عزیز جناب آقای محمودی ضمن تشکر از نظرات شما و عذر خواهی به جهت اینکه تا اینجای کار نتونستیم نظر شما رو جلب کنیم.

زمان برگزاری آزمون با نظر سنجی از دانش آموزان مختلف تعیین شده است. لطفا زمانی که برای شما مناسب هست رو برایمان ارسال نمایید.

برنامه ی آزمون و تعداد و کیفیت سوالات رو اساتید طراح سوال معین نموده اند (لازم به ذکر نیست که طراحان سوالات جامست جزو بهترین اساتید کنکوری کشور هستند). اگر انتقاد خاصی دارید بفرمایید که منتقل کنیم. تا همین الان هر یک از دوستانی که اعتراضی داشتن و در قسمت ثبت اعتراض به سوال وارد کردند به اساتید انتقال داده شده و پاسخ اساتید به آنها ارسال شده است، بعضی اعتراضات وارد بوده و بعضی خیر که توضیحات تکمیلی برایشان ضمیمه شده است. در رابطه با پرینت سوالات، شما هر درسی که نیاز به تحلیل دارید رو میتونید جداگانه پرینت نمایید. کلید کنترل به علاوه ی حرف پی.

به هر حال ما تمام تلاشمون رو در جهت بالا بردن کیفیت کار انجام میدیم و از اینکه نظراتتون رو در اختیار ما قرار دادید صمیمانه تشکر میکنیم.

با آرزوی موفقیت شما در کنکور ۹۶

مونس خانی 7 دی 1395

سلام لطفابودجه بندی آزمون روطبق برنامه کانون قلم چی بزاریدتابچه هادچارچندبرنامه ای نشن وزمان اون روهم قبل آزمون قلم چی مثلاپنجشنبه هابزارید که آمادگی برای آزمون کانون باشه.تست هااستانداردوخوبه ولی چون بودجه بندی به آزمون کانون نمیخوره من نمیرسم برای این آزمون جدابخونم.مرسی

دوتست 14 دی 1395

سلام ممنون از ارسال پیشنهادتون.
حتما پیام شمارو به اساتید طراح سوال منتقل میکنیم. امیدوارم که قبول کنند که این تغییر رو ایجاد کنند.